Oferta


➲ Opiekun oferty: Kliknij, aby pokazać numer kontaktowy
 Podaj e-mail lub tel. komórkowy, wyślemy na niego numer kontaktowy:

Gruzja kraina win

Objazdowa Gruzja Gruzja
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:485/18292 Pobierz:  pdf word qr


Cena podstawowa:
Katowice, pokój 2-,3-os., śniadania, opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, uczestnik, KUT-KTW, KAT - KUT, Promocja Zimowa 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Link do tej oferty: (kliknij pole, aby zaznaczyć treść)
           wydarzenia na facebooku sprzedaż on-line

świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg(wymiary 50x40x20cm), 7 noclegów w hotelach *** (pokoje 2-osobowe z łazienką), 7 śniadań, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. Należy zaopatrzyc się w ok. 100 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i opłaty lokalne.

PROGRAM IMPREZY PROGRAM IMPREZY

Gruzja - kraina wina 8 dni
Batumi, Achalcyche, Wardzia, Tbilisi, Kachetia, Bodbe, Signaghi, Ananuri, Kazbegi, Mccheta, Kutaisi,

1 dzień
- spotkanie z pilotem na lotnisku Katowice Pyrzowice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa bagażowo paszportowa. Przylot do Kutaisi godz. 11.35. Przejazd do Batumi. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Pobyt w Batumi - byłej twierdzy rzymskiej, a obecnie bardzo modnym kurorcie. Zwiedzanie Batumi - Batumska Pjacca - ulubione miejsce spotkań mieszkańców i gości, pomniki Ali i Nino, tańczące fontanny przy pomniku Złotego Runa, Plac Agronautów z posągiem Medei ,Ogród Botaniczny z ponad 5000 odmian roślin egzotycznych i ponad 1200 odmianami róż. Powrót do hotelu. Obiadokolacja z degustacją win*. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Borżomi - uzdrowiska z wodą., której właściwości lecznicze są znane już od XVIII w. Zwiedzanie twierdzy Achalcyche oraz jaskiniowego kompleksu Wardzii - skalnego miasta mającego dziewiętnaście poziomów. W stromej 900-metrowej ścianie wykuto około 600 pomieszczeń - kościołów, kaplic, piwnic, komór, skarbców, bibliotek. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Tbilisi przez malowniczy region Parawańskich Jezior. Zwiedzanie Tbilisi - stara część Tbilisi, wąskie uliczki, stare gruzińskie domy z balkonami, cerkiew Metechcka, Sobór Świętej Trójcy, kompleks katedralny Cminda Sameba. Przejazd kolejką do twierdzy Narikala, głównej cytadeli miasta, z której jak z lotu ptaka widać najstarszą część Tbilisi. Obiadokolacja*. Przejazd do hotelu. Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Przejazd do regionu Kachetii - wschodniej prowincji Gruzji zwiedzanie Bodbe, w którym znajduje się kompleks klasztorny św. Jerzego z grobem św. Nino, która wprowadziła chrześcijaństwo w Gruzji w IV w.. Podróż do królewskiego -miasta wiecznej miłości” Signagi, małego miasteczka otoczonego przez XVIII wieczny mur obronny z 23 wieżami. Odwiedzenie miejscowego bazaru. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

6 dzień - śniadanie. Wyjazd w kierunku Kazbegi. Po drodze zwiedzanie malowniczej twierdzy Ananuri, która znajduje się nad rzeką Aragvi. Następnie przejazd przez narciarski kurort Gudauri (2200m n p m.) i przełęcz Krzyżową, aż dojedziemy do Kazbegi, skąd przy dobrej pogodzie można podziwiać widok na jeden z najwyższych szczytów Gruzji - górę Kazbek(5034m). Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

7 dzień - śniadanie. Zwiedzanie starożytnej stolicy Gruzji Mcchety - kolejnego miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO- katedra Sweticchoweli, największa chrześcijańska świątynia Gruzji, w której pochowanych jest wielu gruzińskich królów, klasztor Samtawro. Przejazd do Dżwari (VI w.), miasta, które jest zbudowane wokół krzyża wzniesionego przez św. Nino. Obiadokolacja*. Przejazd do hotelu w Kutaisi. Nocleg.

8 dzień - wczesne śniadanie. Zwiedzanie Kutaisi, jednego z najpiękniejszych i najstarszych miast w zachodniej Gruzji: kościół Bagrami, arcydzieło architektury średniowiecznej Gruzji, Klasztor Gelati, zbudowany przez króla Davida IV Budowniczego, wpisanego na listę UNESCO. Transfer na lotnisko w Kutaisi. Odprawa bagażowo paszportowa. Odlot. Przylot do Katowic godz.13.15.


Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaz podrżcny do 10 kg, przejazd komfortowym busem lub autokarem na terenie Gruzji, 7 noclegów w hotelach ***( pokoje 2,3-osobowe z łazienkami), 7 śniadań, opiekę przewodnika, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


OPŁATY DODATKOWE OPŁATY DODATKOWE

*Dopłata do 7 obiadów: 400 zł
Dopłata do pokoju 1-osob.: 650 zł
Podatek na TFG: 10 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 100 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i opłaty lokalne.

GODZINY WYLOTÓW, czas lotu ca 2 h 30’
Katowice Pyrzowice, wyloty godz. 06.00
Kutaisi, wyloty godz. 11.45
Przelot liniami Wizzair.

Bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 50x40x20 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie.
Jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary bagażu podręcznego, można zabrać go na pokład za określoną opłatą.

Godziny wylotów podano w czasach lokalnych.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Bielsko Białastacja BP 200 m od Dworca PKP4.00
Dębicastacja benzynowa BBC przy obwodnicy3.30
KielceDworzec PKP7.45
Lublinul. Prusa 8, park. motelu PZMot9.15
RadomDworzec PKP9.00
Rzeszówparking Urzędu Wojewódzkiego2.45
Tarnówparking hotelu Tarnovia4.15

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-05-25 - 2018-06-01   (Piątek - Piątek) 8 3650 PLN2860 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-08-10 - 2018-08-17   (Piątek - Piątek) 8 3650 PLN2860 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-09-14 - 2018-09-21   (Piątek - Piątek) 8 3650 PLN2860 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
Komentarze (0)
Ocena: 0

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego...
Vitruvius.pl - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziękujemy za dodanie komentarza.

Zarejestruj się w systemie lojalnościowym i zbieraj za każdą opinię 50 punktów lojalnościowych i wymieniaj punkty na nagrody.